Szerző Téma: T-Tapp és a szoptatás  (Megtekintve 2589 alkalommal)

Nem elérhető rose61

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:T-Tapp és a szoptatás
« Válasz #4 Dátum: 2015. Március 17. 11:44:33 »
A legtöbb gyakorlat ugyanis szabadon végezhető, hacsak az orvos nem tiltott el bizonyos mozdulatfajtáktól, illetve ahogy a
test alakul menet közben, úgyis megérzi mindenki mi az, amit inkább már kihagyna.
:*RosE*:

Nem elérhető Tara

• Administrator
  • Sr. Member
  • tapp nagykövet
    • Profil megtekintése
    • Egyensúlyban
Re:T-Tapp és a szoptatás
« Válasz #3 Dátum: 2011. Augusztus 03. 17:54:19 »
Kiscsiko köszi az újabb infót. A fordítás teljesen rendben van  :yes
Bátran hozz több anyagot is, ha gondolod. Én most totál el vagyok havazva, biztos, hogy pár hétig rá se nézek a kinti
fórumra a témában. Később majd hozok én is általános tájékoztatókat a témában.

De jó, hogy van babád! Gratulálok!
És persze ahhoz is, hogy mellette ilyen szorgalmasan tappogsz. Az eredmény bizonyára nem fog elmaradni!

Józan paraszti ésszel úgy gondolom ilyenkor (szoptatás, vagy akár még utána is) egyszerűen a szervezetnek lehet, hogy sok a változás. Örül neki, ha megy a mozgás menet közben (a jobb állóképesség nagy áldás minden körülmények között  :thu ). Amikor azonban készen áll, "letette" az egyik nagy feladatot, jöhet az újabb változás :)

TestTudat Tréner, Sportoktató, Hastáncoktató, Hivatásos Múzsa
web: www.egyensulyban.com

Nem elérhető kiscsiko

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:T-tapp és a szoptatás
« Válasz #2 Dátum: 2011. Augusztus 02. 09:09:19 »

Még azt is tanácsolták neki, h térjen vissza az Instr1-hez és csak 20 pecet tornázzon, m sok amit csinál!!

Tara, kérlek nézd át a fordítást! :-)Köszönöm!

Úgy tűnik nálam is lényeges még a szoptatás. Rólam sem akar olvadni a centi:-) Bár az én ciklusom már visszatért, viszont még elég sokat szoptatok, főleg éjjel.
Még egy hetem van a 30 napból, utána megpróbálok még változtatni az étrenden, ha akkor sem indul meg, akkor csak tappogok és várok türelmesen, h beinduljon a folyamat:-)

Andi

Nem elérhető kiscsiko

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
T-Tapp és a szoptatás
« Válasz #1 Dátum: 2011. Augusztus 02. 08:59:03 »
"hmm...why isn't there inch loss??

.....
Baby is now 7 weeks old. I started ttapp the 2nd day after I had her. I have only missed maybe a total of a week. (keeping track of ttapp on my calendar) Been faithful with BWO+ and drinking lots of water, cautious of what I am eating. I have not lost any weight or inches.

Have added walking 40 minutes this last week."

(...elmeséli, h voltak már sikerei a tappal.....)
7 hetes a babám. Két nappal a megszületése után kezdtem tappogni. Talán összesen egy hetet nem tappogtam(beírtam a naptáramba) BWO+-t csinálom, sok vizet iszom és figyelek arra, h mit eszek. Még egyetlen centit és kilót nem veszítettem.Múlt héten még 40 percet gyalogoltam is.
(Később kiederült, h nem az Instr1-el kezdett és szoptat)

És a válasz Kayla-tól:
Are you nursing your baby? If so, it's very common, (I've seen it in myself and clients) to not lose weight quickly while nursing. I know that nursing is commonly thought of as a great for weight loss, but I've found it to be common for women to hold weight until they start cycling again. Just keep T-Tapping and you'll see if melt away eventually! Congrats on you new little one!"
Szoptatsz? Ha, igen, akkor nagyon gyakori( saját magamon és a klienseimen is tapasztaltam) h  nem tudunk olyan gyorsan súlyt és centit veszíteni a szoptatás alatt. Tudom, h gyakran a szoptatás a legjobb, h fogyjunk, de úgy láttam, h a nők tartják a súlyukat addig, amíg a ciklusuk visszatér.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Augusztus 02. 09:54:39 írta kiscsiko »
Andi