Szerző Téma: Családállítás  (Megtekintve 3256 alkalommal)

Nem elérhető Tahmina

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Családállítás
« Válasz #4 Dátum: 2011. Március 09. 12:38:56 »
Szia Tarám:)  :oK

Most szervezzük Budapesten a SZERET-LAKban a következő családállítást. Jövő hét pénteken, április 16. 16:00 az előzetes időpont, de természetesen egyeztetünk az érdeklődő résztvevőkkel.

Jönnél?

puszi
Tahmi <3

Nem elérhető Tara

• Administrator
  • Sr. Member
  • tapp nagykövet
    • Profil megtekintése
    • Egyensúlyban
« Válasz #3 Dátum: 2011. Január 26. 13:11:18 »
Szia Tahmi itt is  :wave1

Estére konkrétan zsibbadt, bizsergett az agyam. Azután természetesen ilyen témákkal álmodtam.
Utána azonban kiürült minden, mintha semmi sem történt volna. Én ezt úgy könyvelem el, hogy a
helyükre kerültek a dolgok.
Szerintem egy másik témában érdemes lenne elmennem egy újabb állításra. De még nem most  :smile2
TestTudat Tréner, Sportoktató, Hastáncoktató, Hivatásos Múzsa
web: www.egyensulyban.com

Nem elérhető Tahmina

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #2 Dátum: 2011. Január 26. 12:46:29 »
Tara,

Beszéltem A-val. Tegnap volt órán, nem értette hogyan segített neki, de a felismerésekről szólt az egész. Neki a generációs állítás, ha csak azt nézzük, már avval is segített, hogy nem hibáztatja az édesanyját a papa halála miatt. Változott köztük a kommunikáció is. (Ugye nem kell mondanom, hogy még csak egy nap telt el :taps )

Ölellek:
Tahmi

Nem elérhető Tara

• Administrator
  • Sr. Member
  • tapp nagykövet
    • Profil megtekintése
    • Egyensúlyban
Családállítás
« Válasz #1 Dátum: 2011. Január 25. 11:01:16 »
Tegnap résztvettem egy családállításon. Még évekkel ezelőtt Frank Cardelle-nél volt részem egy ilyenben, de ott akkor igen kevés szerepem volt az egészben, így nem nagyon érintett meg - és nem is rólam szólt.
Most azonban egy kis csoportban órákon át igen aktív részese voltam az egésznek, mint segítő, illetve mint főszereplő is.
A legelső benyomásom az volt, hogy nem véletlenül 'állításnak' hívják, ugyanis szinte végig állni kellett  :hossz

Nem itt jártam, azonban itt találtam egy részletes leírást, így elolvashatjátok, hogy mi is ez:
http://www.hellingerintezet.hu/h-csaladfelallitas.html

Egymás után 4 állításban vettem részt, ami a végére igen rendesen kimerített, teljesen lezsibbadt az agyam, azonnal elaludtam, ahogy hazaértem. Ugyanakkor jóféle zsibbadás volt ez.

Segítőként meglepően egyszerű volt beleérezni magam az adott szituációba és emberbe, annak érzelmeibe. Mindig hozott saját magam számára is felismeréseket más állítása.

A legmeglepőbb azonban az volt, amikor a sajátomat láttam mások által "eljátszani". Ugyanis nem gondoltam, hogy ENNYIRE hozhatja a valóságot. Két pillanat alatt a legmélyebb érzelmeket hozták a szereplők, a legmélyebb vágyakat. Azt nem tudom, hogy mennyire hoz ez megoldásokat is az életemben, mindenesetre megértéseket hozott.

Akit érdekel, keresse meg Bacsa Ildikó barátnőmet és hivatkozzon rám.

TestTudat Tréner, Sportoktató, Hastáncoktató, Hivatásos Múzsa
web: www.egyensulyban.com